Home Maske Türleri En Özel Zeytinyağı Maskeler

En Özel Zeytinyağı Maskeler

En Özel Zeytinyağı Maskeler

En-Özel-Zeytinyağı-Maskeler
En özel zeytinyağı maskeleri ile pürüzsüz ve sağlıklı cilt tipine sahip olabilirsiniz. Hayal ettiğiniz cilt tipine merhaba demek isteyenlerdenseniz en özel püf noktaları ile desteklenerek hazırlanılan maske tariflerini uygulamaya alabilirsiniz.

Sağlık Bir Cilt İçin Zeytinyağı Maskesi

·         Süt

·         Nane yaprağı

·         Zeytinyağı

Maske yapımı için önerilen tüm malzemeleri sıcak su aracılığı ile harmanlayalım. Hazırladığımız karışımı cildimize masaj yardımıyla yakalış 15-20 dakika yedirelim.

Cilt Yenileyen Zeytinyağı Maskesi

·         Zeytinyağı

·         Tuz

·         Toz şeker

Cilt yenileyen maske tarifi için 1 yemek kaşığı zeytinyağın içerisine 1 çay kaşığı tuz ve toz şeker ilave ederek harmanlayalım. Hazırladığımız karışımı cilt üzerine sürelim ve 10 dakika bekledikten sonra ovarak çıkaralım. Peeling etkisi yaratan bu karışım cildinizin yenilenmesi adına oldukça idealdir.

Bronzlaştıran Zeytinyağı Maske Tarifi

·         3 yemek kaşığı yoğurt

·         1 yemek kaşığı zeytinyağı

Bronzlaştıran maske tarifi için 3 yemek kaşığı yoğurdu 1 yemek kaşığı zeytinyağı ile harmanlayalım.Yaptığımız karışımı 15 dakika boyunca cilde baskılı bir şekilde sürüp bekleyelim. Önerilen bekleme süresinin ardından cildimizi kağıthavlu aracılığı ile temizleyelim.

Kırışıklıkları Gideren Maske Tarifi

·         Zeytinyağı

·         Limon suyu

Kırışıklıkları gideren maske tarifi için bir adet limon suyunu 2 yemek kaşığı zeytinyağı aracılığı ile harmanlayalım. Hazırladığımız karışımı kırışıklık yapılan bölgeye yaklaşık 15-20 dakika sürelim ve bekleyelim. En özel zeytinyağı maske tarifleri ile sizler de pürüzsüz cilt tipine sahip olabilirsiniz.

Share:

You may also like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yardım için şimdi Sohbet et

Teklif Vermek İçin proje@kuysoft.com.tr mail adresine eposta gönderebilirsiniz!