Home Maske Türleri Bemiks Ampul İle Özel Maskeler

Bemiks Ampul İle Özel Maskeler

Bemiks Ampul İle Özel Maskeler

Bemiks-Ampul-İle-Özel-Maskeler
Uzmanların bir numaralı tavsiyesi olan Bemiks ampul kusursuz saçlara sahip olmanıza imkân tanımaktadır. Sahip olduğu vitamin ve minareleri sayesinde saçları besleyerek onarılmasını desteklemektedir. Saçlarınızın sağlıklı bir şekilde uzamasına kaynaklık edecek olan Bemiks ampul aynı zaman da saç dökülme probleminin de geri plana alınmasını sağlayacaktır.

Bemiks Ampul İle Özel Saç Bakım Maskeleri

·         Badem yağı

·         Zeytinyağı

·         Sinamaki

·         Su

·         Bemiks ampul

Maske yapımı için bir tutam sinamaki otunu su aracılığı ile kaynatalım ve süzerek soğumasını bekleyelim. Elde ettiğimiz sinemaki karışımının içerisine 2 adet Bemiks ampul, 1 yemek kaşığı zeytinyağı ve 1 yemek kaşığı badem yağı ilave edelim. Maskemizi saç diplerine masaj yardımı ile sürelim ve 30 dakika boyunca bekleyelim.

Bemiks Ampul İle Saç Dökülmelerine Kesin Çözüm

·         Rezene tohumu

·         Badem yağı

·         Su

·         1 adet Bemiks ampul

Saç dökülmelerine kesin çözüm bulmak isteyenlerdenseniz özel Bemiks maske tarifini uygulamaya alabilirsiniz. Maske yapımı için bir tutam rezene tohumunu su ile kaynatalım ve süzelim. Rezene suyunu 1 adet Bemiks ampul ve 1 yemek kalığı badem yağı ile harmanlayalım. Hazırladığımız saç maskesini saç diplerine masaj yardımı ile sürelim ve 40 dakika bekleyelim. Bekleme süresinin ardından saçlarımızı atkuyruğu şampuanı ile yıkayalım. Atkuyruğu şampuanı saçlarınızın kısa zaman zarfı içinde uzamasını destekleyecektir. Sizler de Bemiks ampul maskeleri sayesinde kusursuz görünen saçlara merhaba diyebilirsiniz.

Share:

You may also like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yardım için şimdi Sohbet et

Teklif Vermek İçin proje@kuysoft.com.tr mail adresine eposta gönderebilirsiniz!